Teksty #252 - „Nowy Komendant Powiatowy Policji w Ząbkowicach Śląskich ”

Wywiad

Streszczenie:

2 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich odbyła się uroczystość powołania nowego Komendanta Powiatowego Policji. Nominację na to stanowisko z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinspektora Dariusza Biela otrzymał podinspektor Andrzej Sidorowicz – Radzikowski.

Nagłówek:

EM: Jak ocenia Pan dotychczasową pracę policji w Ząbkowicach? Czy można mówić o sukcesach? K: Powiat ząbkowicki to bezpieczny obszar, a obsługująca go Policja to sprawna i skuteczna jednostka. Od 2009 roku, czyli już czwarty rok systematycznie obniżamy ilość przestępstw w najbardziej uciążliwych kategoriach, jak: włamania, kradzieże, rozboje, bójki czy niszczenie mienia. Uważam to za największy sukces, bowiem to są w skali czterech lat setki osób mniej poszkodowanych. Jestem także ogromnie zadowolony z ciągle poprawiającej się skuteczności w wykrywaniu sprawców przestępstw. Z roku na rok - także od 2009 roku udaje nam się poprawiać nasze wyniki....

Zajawka:

Zapytaliśmy nowego Komendanta o plany związane z nowymi obowiązkami: EM: Proszę opowiedzieć o sobie: Pana zainteresowania, co lubi Pan robić w czasie wolnym od pracy? Komendant: Sport, turystyka. Podróżuję po wysokich górach. EM: Czy planuje Pan wprowadzenie zmian w Komedzie Powiatowej w Policji w Ząbkowicach? Może zmiana jakichś dotychczas obowiązujących zasad? K: KPP to dobrze zorganizowana struktura, od lat osiadająca bardzo dobre wyniki. Być może w samym KPP przeprowadzimy kosmetyczne przesunięcia niektórych stanowisk, ale będzie to związane jedynie z możliwością zastępowania się wzajemnego policjantów w ramach konkretnych zespołów i zwiększenie mobilności tychże zespołów.
653   1  

Informacje o pliku:

ID: #252

Tytuł: „Nowy Komendant Powiatowy Policji w Ząbkowicach Śląskich ”

Podtytuł: Wywiad

Data udostępnienia: 2020-08-05

Kategorie: społeczeństwo ludzie

Autor: Ania - zobacz portfolio (100)

Liczba znaków Liczba słów Liczba tabel Liczba grafik
2967 407 0 0
Ten utwór został już sprzedany na wyłączność. Jeśli chciałbyś zakupić podobny utwór, a nie możesz go znaleźć w serwisie skontaktuj się z nami, a niezwłocznie Ci pomożemy.
Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.