Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co to jest artivia.pl?

Artivia.pl jest serwisem internetowym, którego celem jest dostarczanie wysokiej jakości materiałów dziennikarskich (foto, audio, video, teksty) tworzonych przez współpracujących z nami Autorów, zarówno profesjonalnych, jak i tych dla których działalność twórcza jest zajęciem dodatkowym.
Serwis stanowi alternatywę dla typowych agencji prasowych. Są w nim na zasadach komercyjnych udostępniane fotografie, materiały audio i wideo, teksty i reportaże, które można wykorzystać we własnych opracowaniach.
Serwis zawiera także materiały o charakterze stockowym.

Jak mogę zostać dostawcą materiałów do serwisu?

Wyślij portfolio lub odnośnik do portfolio na adres wspolpraca@artivia.pl (lub skorzystaj z formularza kontaktowego), przedstaw siebie - napisz czym się interesujesz, czym wyróżniają się Twoje materiały. Na pewno Ci odpowiemy.

Czy to jest bezpłatny serwis?

Rejestracja na serwisie jest bezpłatna. Jeśli jesteś autorem i chcesz sprzedawać swoje prace - wyślij e-mail na adres: wspolpraca@artivia.pl (lub skorzystaj z formularza kontaktowego). Kupujący również rejestrują się bezpłatnie.
Płatne są treści udostępniane w serwisie.

Czy w jakiś sposób promujecie Autorów?

Autor może mieć w serwisie własną stronę - wizytówkę, na której może zamieszczać informacje na swój temat - łącznie z odnośnikiem do własnego serwisu www i innymi danymi kontaktowymi. Wybrane utwory autora mogą być promowane poprzez umieszczenie wśród przykładowych lub promowanych materiałów na stronie głównej wraz z informacją o autorze i tytule oraz krótkim opisem.
Autor może również promować się przez wskazanie plików, które można pobrać bezpłatnie z serwisu. Interesujące materiały będą także pokazywane i opisywane na naszym blogu.
Naszym celem jest zapewnienie Autorom najlepszych i najbardziej przyjaznych warunków współpracy - dla Twórców prac o charakterze reportażowym organizujemy akredytacje na interesujące wydarzenia.

Kiedy Autor dostaje swoje wynagrodzenie?

Dochody autora ze sprzedaży materiałów będą zasilały konto w postaci kredytów prowizyjnych. Autor może w każdej chwili zamienić dostępne kredyty prowizyjne na pieniądze i wypłacić je.

Z kim mogę się skontaktować, jeśli mam jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami wysyłając e-maila na adres: artivia@artivia.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.