Teksty #156 - „Nurkowanie – sposób na poznanie tajemniczego świata głębin morskich ”

Poradnik

Streszczenie:

Coraz częściej pojawiające się słońce za oknem przypomina, że wiosna tuż tuż, a wiadomo, że polski klimat bywa czasami kapryśny i potrafi poprzeplatać pory roku. Warto więc być przygotowanym na to, że po zimie mogą od razu pojawić się temperatury wskazujące bardziej na lato niż wiosnę. A to oczywiście skłania do snucia przedwczesnych planów wakacyjnych. Najlepiej już teraz zastanowić się, gdzie naprawdę chcielibyśmy pojechać i co zobaczyć, kiedy nadejdzie upragniony moment letniego odpoczynku. Dla niezdecydowanych proponuję relaksacyjne nurkowanie w tropikalnych morzach z barwnymi rybami i koralami. A gdzie? Oto 5 przykładowo wybranych nurkowisk na świecie.

Nagłówek:

...

Zajawka:

1. Północno-Wschodnia Australia, Wielka Rafa Koralowa – największa i prawdopodobnie najbardziej znana rafa koralowa na ziemi, widoczna nawet z kosmosu. Między rafą koralową a wybrzeżem Australii rozciągają się laguny. Najpopularniejszym miejscem do nurkowania i co za tym idzie również najbardziej obleganym przez płetwonurków jest Code Hole
804   1  

Informacje o pliku:

ID: #156

Tytuł: „Nurkowanie – sposób na poznanie tajemniczego świata głębin morskich ”

Podtytuł: Poradnik

Data udostępnienia: 2021-01-26

Kategorie: wakacje podróże

Autor: Ania - zobacz portfolio (100)

Liczba znaków Liczba słów Liczba tabel Liczba grafik
2918 410 0 0
Ten utwór został już sprzedany na wyłączność. Jeśli chciałbyś zakupić podobny utwór, a nie możesz go znaleźć w serwisie skontaktuj się z nami, a niezwłocznie Ci pomożemy.
Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.