Teksty #256 - „Projekt „Album rodzinny Srebrna Góra 1945-2012” – laureatem konkursu „Razem możemy więcej”.”

Artykuł

Streszczenie:

VII edycja konkursu Programu Wspierania Aktywności Lokalnej „Razem możemy więcej” została rozstrzygnięta. Wśród laureatów, czterech jest z województwa dolnośląskiego, w tym jeden z naszego regionu. Rada Sołecka ze Srebrnej Góry z gminy Stoszowice otrzymała dofinansowanie na projekt „Album rodzinny Srebrna Góra 1945-2012”.

Nagłówek:

Co za tym zadecydowało o przyznaniu dotacji dla Rady Sołeckiej z gminy Stoszowice? W wyborze laureatów jury kierowało się przede wszystkim oceną merytoryczną przedstawionych projektów. W tej edycji w odróżnieniu od poprzednich szczególną uwagę zwrócono na wspólne działania i kolegialność realizowanych projektów....

Zajawka:

Program „Razem możemy więcej” istnieje od 2009 roku i stanowi kontynuację programu Wspierania Inicjatyw Obywatelskich, który realizowany był w latach 2006-2007. Założeniem programu jest m.in. rozwój infrastruktury społecznej, zwiększenie aktywności mieszkańców wsi do samoorganizacji oraz wspieranie działań wiejskich organizacji pozarządowych i ich współpracy z władzami samorządowymi.
853   1  

Informacje o pliku:

ID: #256

Tytuł: „Projekt „Album rodzinny Srebrna Góra 1945-2012” – laureatem konkursu „Razem możemy więcej”.”

Podtytuł: Artykuł

Data udostępnienia: 2021-09-12

Kategorie: społeczeństwo kultura

Autor: Ania - zobacz portfolio (100)

Liczba znaków Liczba słów Liczba tabel Liczba grafik
2876 377 0 0
Ten utwór został już sprzedany na wyłączność. Jeśli chciałbyś zakupić podobny utwór, a nie możesz go znaleźć w serwisie skontaktuj się z nami, a niezwłocznie Ci pomożemy.
Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.