Teksty #75 - „Zimowe ferie z MOK-iem w Słupcu”

Wywiad

Streszczenie:

Noworudzkie Stowarzyszenie Pro Publico Bono i Miejski Ośrodek Kultury w dzielnicy Słupiec zapraszają wszystkie dzieci do aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych. Program przewiduje wiele ciekawych zajęć oraz wyjazdów poza miasto. Do tej pory odbyły się warsztaty ceramiczne, plastyczne oraz wyjścia na basen. Jeśli są jeszcze dzieci, które nie wiedzą jak spędzić ostatni tydzień ferii, to mają ostatnią szansę, aby skorzystać z oferty MOK-u.

Nagłówek:

...

Zajawka:

Pomysłodawczynią zorganizowania ferii dla dzieci jest Pani Irena Caryk, na co dzień związana z Pro Publico Bono. Express-Miejski poprosił o kilka słów podsumowujących pierwszy tydzień zajęć w MOK-u. Anna Nalepa: Do jakiej grup wiekowej adresowane są zajęcia? Irena Caryk: Najczęściej na zajęcia uczęszczają dzieci w wieku od ośmiu do dwunastu lat, czyli II – IV klasa szkoły podstawowej. A.N. Na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy warsztatów? I.C. Przygotowaliśmy zajęcia z ceramiki, warsztaty plastyczne, które prowadzi
1105   1  

Informacje o pliku:

ID: #75

Tytuł: „Zimowe ferie z MOK-iem w Słupcu”

Podtytuł: Wywiad

Data udostępnienia: 2023-05-17

Kategorie: społeczeństwo kultura

Autor: Ania - zobacz portfolio (100)

Liczba znaków Liczba słów Liczba tabel Liczba grafik
3183 469 0 0
Ten utwór został już sprzedany na wyłączność. Jeśli chciałbyś zakupić podobny utwór, a nie możesz go znaleźć w serwisie skontaktuj się z nami, a niezwłocznie Ci pomożemy.
Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.