Firma

Dzięki nam zredukujesz koszty prowadzenia redakcji, a jednocześnie uzyskasz dedykowane, unikalne, wysokiej jakości treści multimedialne i materiały dziennikarskie.

    Specjalizujemy się w działaniach content marketignowych obejmujących tworzenie:

  • baz wiedzy i sekcji eksperckich dla serwisów e-commerce,
  • profesjonalnych opisów i testów produktów z branży modowej i odzieżowej,
  • poradników i opracowań eksperckich z kategorii styl życia, motoryzacja, sport i fitness, zdrowie, technologie,
  • aktualności regionalnych, gospodarczych, finansowych z kraju i ze świata,
  • treści lifestyle - zdrowie, moda, trendy, styl życia,
  • specjalistycznych opracowań (cykle, poradniki, analizy) z zakresu inwestycji, finansów i gospodarki,
  • aktualności i specjalistycznych treści z obszarów: telekomunikacja, telefonia komórkowa, technologie i internet.
Przy tworzeniu materiałów nasi dziennikarze współpracują z ekspertami z danej dziedziny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać wartościowe treści z tak wielu obszarów.

Nasi klienci to:

Serwisy WWW

Dzięki outsourcingowi nie tracisz czasu na opracowanie treści dla Twojego serwisu. Do portali dostarczamy aktualności regionalne, społeczne i kulturalne. Do serwisów branżowych dostarczamy treści telekomunikacyjne, marketingowe, finansowe i modowe, poradniki oraz materiały multimedialne.

Agencje PR

Możesz zlecić nam przygotowanie informacji prasowych dla Twojego klienta. Zajmujemy się też prowadzeniem profesjonalnych blogów dla naszych klientów.

Agencje interaktywne

Szukasz zdolnych copywriterów? Możemy przygotować dla Ciebie interesujące informacje produktowe, newslettery oraz wartościowe, wysokiej jakości artykuły pozycjonujące.

Wydawnictwa

Dla wydawnictw przygotowujemy specjalistyczne opracowania (cykle, poradniki, analizy) z zakresu inwestycji, finansów i gospodarki oraz treści eksperckie z wielu branż. Przy tworzeniu materiałów angażujemy ekspertów z danej dziedziny.

Opinie o nas

"Artivia.pl to pełen profesjonalizmu zespół, któremu warto powierzyć obowiązki tworzenia własnej redakcji. Elastyczność, jak również terminowość wykonywania zleceń jest godny polecenia każdemu. Portal Sfera-finansow.pl w głównej mierze opieramy na współpracy z dziennikarzami serwisu Artivia.pl"

Rafał Tomkowicz, Dyrektor zarządzający Sfera Finansów S.A.,

Zainteresowaliśmy się Artivią z uwagi na interesujący model działania - niespotykany do tej pory na polskim rynku. Do współpracy przekonała nas kompleksowość zaproponowanych usług oraz doświadczenie w dostarczaniu materiałów do serwisów internetowych wszelakiej maści

Hanna Gut, właściciel Agencji Public Relations Gut PR

Nasi klienci

Abonamenty

Często podejmujemy z naszymi klientami współpracę długofalową, co pozwala na przygotowanie korzystnej oferty abonamentowej i uwzględnienie w niej wysokich rabatów. Abonament może obejmować przygotowywanie artykułów oraz treści multimedialnych.

Outsourcing

Korzystając z oferty outsourcingu redakcji możesz znacznie zredukować koszty związane z zatrudnianiem copywriterów, dziennikarzy i fotografików. Możemy być dla Ciebie zdalną redakcją, która przygotuje wartościowy artykuł, przeprowadzi wywiad czy przygotuje opis Twojego produktu na stronę www. Dzięki temu możesz być pewien, że zasoby w Twojej firmie są odpowiednio zagospodarowane, a sam skupiasz się na kluczowych dla Ciebie aspektach działalności.

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą. Dowiedz się czym się wyróżniamy i jak dzięki nam możesz zwiększyć zainteresowanie Twoim serwisem www.

Pobierz ofertę

Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.