Tu jesteś: Artivia.pl » Dlaczego warto

Dlaczego warto?

Warto pracować właśnie z nami ponieważ znamy się na tym, co robimy. W naszej redakcji zatrudniamy doświadczonych dziennikarzy, fotografów, fotoedytorów i korektorów. Posiadamy też praktykę w pracy w działach kreacji agencji reklamowych oraz działach IT portali internetowych. To wszystko sprawia, że w razie potrzeby szybko potrafimy znaleźć właściwe rozwiązania i stworzyć materiały wysokiej jakości merytorycznej.

1. Content is a king

Wysoka jakość merytoryczna treści na Twojej stronie stanowi wartość dodaną dla odwiedzających oraz buduje lojalność wobec Twojej strony.

2. Regularne aktualizacje

Większość internautów bedzie wracało na Twój serwis, jeśli treści będą akualizowane częściej niż raz w roku :)

3. Użyteczność treści

Internauci rekomendują wartościowe treści internetowe umieszczając linki do nich na swoich blogach, forach internetowych lub w serwisach społecznościowych.

4. Budowanie wiarygodności

Pracujemy dla Agencji PR i wiemy jak ważne są treści o wysokiej jakości merytorycznej. Dzięki takim treściom potwierdzasz swoje doświadczenie w danej dziedzinie i zachęcasz do korzystania z oferowanego przez Ciebie produktu

5. Treści dla wyszukiwarek

Zaufały nam również agencje SEO i SEM ponieważ wiemy, jak budować treści w internecie, aby były łatwo wyszukiwane przez Google.

6. Kompleksowa oferta

Przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę redakcyjną. Pomagamy również dobrać zdjęcia do przygotowanych dla Ciebie treści. Możesz też wybrać z szerokiej oferty reportaży.

Abonamenty

Często podejmujemy z naszymi klientami współpracę długofalową. Taka współpraca pozwala na przygotowanie korzystnej oferty abonamentowej i uwzględnienie w niej wysokich rabatów. Abonament może obejmować przygotowywanie artykułów, przygotowywanie artykułów + zdjęcie.

Outsourcing

Korzystając z oferty outsourcingu redakcji znacznie możesz zredukować koszty związane z zatrudnianiem copywriterów, dziennikarzy i fotografików. Możemy być dla Ciebie zdalną redakcją, która przygotuje wartościowy artykuł, przeprowadzi wywiad, przygotuje opis Twojego produktu na stronę www. Dzięki temu możesz być pewien, że zasoby w Twojej firmie są odpowiednio zagospodarowane, a sam skupiasz się na kluczowych dla Ciebie aspektach działalności.

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą. Dowiedz się czym się wyróżniamy i jak dzięki nam możesz zwiększyć zainteresowanie Twoim serwisem www.

Pobierz ofertę

Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.