13 marca 2012

6 milionów zdjęć dostępnych w Artivia.pl!

Od 12 marca baza obrazów dostępnych do zakupu w serwisie Artivia.pl powiększyła się do około 6 milionów zdjęć. Jest to efekt współpracy partnerskiej jaką Artivia rozpoczęła z DepositPhotos – jednym z największych na świecie serwisów sprzedających zdjęcia i grafiki wektorowe typu royalty-free.

Artivia.pl w bieżącej działalności koncentruje się na oferowaniu swoim klientom unikalnych treści dziennikarskich i fotoreporterskich. Dzięki partnerskiej współpracy z DepositPhotos.com mamy możliwość oferowania naszym klientom jeszcze pełniejszej i bardziej wartościowej oferty. Stajemy się także unikalnym na polskim rynku serwisem, który posiada kompleksową ofertę materiałów niezbędnych dla wsparcia średniej wielkości serwisów internetowych – mogą one w jednym miejscu uzyskać unikalne treści redakcyjne, jak i korzystać z olbrzymiej bazy zdjęć stockowych.” – mówi Tomasz Kabarowski, założyciel i dyrektor zarządzający www.artivia.pl.
Od czasu rozpoczęcia działalności w styczniu 2012 roku, grono naszych stałych klientów szybko rośnie – obsługujemy już serwisy informacyjne, biznesowe i lifestyle. Liczymy na to, że dzięki poszerzeniu oferty do tej grupy dołączą kolejne.” – dodaje Kabarowski.

Depositphotos jest jedną z czołowych i najszybciej rozwijających się światowych agencji oferujących zdjęcia typu royalty-free oraz grafiki wektorowe. Do banku zdjęć stockowych codziennie są dodawane tysiące obrazów, starannie sprawdzanych i wybieranych przez moderatorów. Siedziba firmy znajduje się na Florydzie, USA, a biura znajdują się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie i w Rosji.

Wróc do centrum prasowego

Copyright © 2012 Artivia.pl
Serwis Artivia.pl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.